Przedstawiamy firmę Rotex

Zajmujemy się transportem międzynarodowym, do którego jesteśmy fachowo przygotowani. Przewóz towarów jest nie tylko naszą pracą, ale również pasją. Zapewniamy wysoką jakość wykonywanych przez nas dostaw, a także terminowość i bezpieczeństwo. Zajmujemy się zazwyczaj transportem towarów z województwa warmińsko-mazurskiego, szczególnie z Olsztyna i okolic, ale nie tylko. Żadne miasto w Polsce nie stanowi dla nas problemu. Staramy się być elastyczni i spełniać oczekiwania klienta.
Niezmiernie ważne jest dla nas bezpieczeństwo podczas transportu towarów. Nie tylko posiadamy ubezpieczenie zarówno przewoźnika, jak i spedytora, ale również zwracamy dużą uwagę na zabezpieczenie ładunków. Współpracujemy z wieloma firmami z okolic Olsztyna i nie tylko.

PHU Rotex Transport Krajowy i Międzynarodowy Krzysztof Ropiak wykonuje również przewóz towarów niebezpiecznych, tzw. ładunków ADR. Wszyscy nasi kierowcy posiadają niezbędne ku temu kwalifikacje i są odpowiednio przeszkoleni, by ich praca była w pełni profesjonalna.
Nasza firma oferuje również usługi spedycyjne, a także usługi przeładunku towarów. Najbliższy jest nam przewóz ładunków z województwa warmińsko-mazurskiego, nie znaczy to jednak, iż podejmujemy się realizacji transportu wyłącznie z Olsztyna i jego okolic. Potrafimy się dostosować do potrzeb każdego klienta.
Zajmujemy się przewozem towarów do wielu krajów Unii Europejskiej, a także Rosji. Dla wykonywanego przez nas transportu posiadamy samochody ciężarowe 13,6 m. o ładowności do 24 ton (firanki i plandeki).

Poruszamy się po całej Europie

Ciężko pracujemy, aby dostarczyć towar z jednego końca Europy na drugi.

Nasza historia

< class="secondary">Obsługujemy klientów od 2010 roku

Nasza firma istnieje na rynku transportowym od 2010 roku. Każdy transport wykonywany jest przez kierowców posiadających wieloletnie (ponad 15-letnie) doświadczenie zawodowe.
Pragniemy dostarczyć pełny asortyment usług w zakresie transportu krajowego i zagranicznego. Jesteśmy gotowi podjąć się każdego zadania, gdyż nie ma dla nas rzeczy trudnych – są tylko wyzwania.

Nasza misja

< class="secondary">Rozwój, skrócenie czasu dostawy, podwyższanie jakości.

Firma PHU Rotex Transport Krajowy i Międzynarodowy Krzysztof Ropiak zajmuje się głównie transportem całopojazdowym, jednak jeżeli zachodzi taka potrzeba, również częściowym. Wykonujemy przewóz nie tylko dla dużych przedsiębiorstw, ale także dla zleceniodawców indywidualnych. Świadczymy równocześnie inne usługi, takie jak przeładunki oraz usługi spedycyjne.

Jak to jest współpracować z Rotex?

Nasz zespół składa się z mocno zmotywowanych profesjonalistów.

Jesteśmy firmą ceniącą klienta. Dbamy o rzetelność, jakość, jak również terminowość wykonywanych usług. Mamy pełne zaufanie w stosunku do naszych kierowców. Od momentu załadunku do chwili rozładunku jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi kierowcami.

Staramy się, by każdy nasz klient był w 100% zadowolony z wykonanej przez nas pracy.